Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Застосунок, що розпізнає симптоми коронавірусу

Автор:

|

Квітень 23, 2020

|

Рубрика:

Застосунок, що розпізнає симптоми коронавірусу

У Німеччині репрезентували новий мобільний додаток Corona-Datenspende, призначений для збирання даних про поширення коронавірусу в країні. Його використання є добровільним і можливе під псевдонімом. Про це повідомив Лотар Вілер, керівник Інституту ім. Роберта Коха.
Застосунок доступний, зокрема, на смартфонах, «розумних» годинниках і фітнес-браслетах. Його можна завантажити з App Store або Google Play і погодитися з пропонованою політикою конфіденційності — вона детально пояснює, які саме дані будуть використовувати.
Для розуміння тенденцій, пов’язаних із географічним поширенням Covid-19, користувачам доведеться ввести свій поштовий індекс. Більше того, їм буде потрібно ще вказати свою стать, вік, орієнтовні зріст і вагу.
Додаток зможе відстежувати частоту пульсу користувачів у спокої, а також інформацію про їхні періоди активності та сну. «У випадку серйозних захворювань дихальних шляхів ці життєво важливі показники в більшості випадків змінюються. Більше того, застосунок дозволяє розпізнати типові симптоми, пов’язані з Covid-19, до прикладу, наявність температури», — вказують в Інституті Коха.
Отримані дані використають для створення онлайн-мапи Німеччини, де рівень зараження можна буде побачити за поштовим індексом. За словами д-ра Вілера, застосунок допоможе краще зрозуміти, де і як швидко поширюється Covid-19. Водночас він попередив, що застосунок не є альтернативою повноцінній діагностиці або тестам на наявність коронавірусної інфекції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply