Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Засновник львівської IT-компанії підписав угоду зі шейхом ОАЕ

Автор:

|

Грудень 04, 2020

|

Рубрика:

Засновник львівської IT-компанії підписав угоду зі шейхом ОАЕ
Олексій Скрипник і Маджид Бен Саїд Аль Нуаймі підписують документ

У торговій палаті міста Аджман, що в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) Олексій Скрипник, засновник львівської ІТ-компанії Eleks, і шейх Маджид Бен Саїд Аль Нуаймі, підписали угоду про співпрацю. Вона стосується партнерства в галузі інформаційних технологій та інновацій, а також заснування нового бізнесу в Аджмані.
Під час зустрічі д-р Маджид і п. Скрипник обговорили сучасні події в IT-галузі та можливості майбутньої співпраці. А також питання кібербезпеки, важливість співпраці й обміну передовою практикою у сфері інформаційних технологій і цифрового управління.
«Ми неймовірно раді співпрацювати з шейхом Маджидом Аль Нуаймі. Це великий крок для України у подальшому розвитку ІТ-галузі та, зокрема, цифрового управління. Об’єднавшись для обміну найкращими практиками, ми можемо створити безпечне, інноваційне та вигідне цифрове майбутнє для всіх», — прокоментував подію Олексій Скрипник.
Він — засновник львівської компанії Eleks, яка була створена 1991 року. Тепер це одна з найбільших ІТ-компаній в Україні, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості. На початку свого існування займалася розробкою власних програмних продуктів для електроенергетичних підприємств. Із 1999-го Eleks Software почала працювати на ринку аутсорсингу. Зараз налічує понад 1,5 тис. працівників, має офіси у Чикаґо, Лондоні, Талліні, Берліні, а також Києві, Львові, Тернополі й Івано-Франківську.
Шейх Маджид Бен Саїд Аль Нуаймі — відомий в галузях освіти, охорони здоров’я та фінансів ОАЕ. Був міністром у справах Федеральної Верховної Ради, першим головою банку Перської затоки. Голова Емірського палацу Аджману.
Як повідомляв «Міст», львівський студент створює комп’ютерні ігри, щоб вивчати історію.

Ольга Гринько, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply