Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

«Вірус Обами» вимикає антивіруси на комп’терах

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

«Вірус Обами» вимикає антивіруси на комп’терах

Експерти в галузі кібербезпеки з MalwareHunterTeam виявили небезпечний вірус-шифрувальник, названий ім’ям колишнього американського президента Барака Обами. При зараженні пристрою програмою під назвою «Вічний синій вірус-вимагач Барака Обами» на екрані виникає фото 44-го президента США. Вимагач присікає діяльність встановлених на комп’ютер антивірусів. Фахівці зафіксували його вплив на такі відомі продукти, як Kaspersky і McAfee.
Після завершення дії антивірусних програм шкідливе програмне забезпечення сканує комп’ютер і шифрує на ньому всі файли формату exe. Під вплив потрапляє також вміст папки Windows, який обходять своєю увагою інші віруси. Коли хтось буде запускати такі файли, він автоматично запустить і вірусну програму.
Після зараження на екрані з’являються контактні дані гакерів: щоб отримати інструкції щодо викупу, користувач повинен зв’язатися з ними за електронною адресою. Як поширюється цей вірус, — невідомо.
Барак Обама — не єдиний політичний діяч, чий образ використовували гакерські кампанії. 2016 року мережею гуляв шифрувальник, який демонструє зображення Дональда Трампа. Експерти традиційно не радять виплачувати гроші зловмисникам, адже немає жодної гарантії того, що вони нададуть ключі для дешифрування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply