Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 9, 2021

Віртуальна реальність можлива навіть і для ста людей

Автор:

|

Серпень 24, 2017

|

Рубрика:

Віртуальна реальність можлива навіть і для ста людей

Німецький стартап HolodeckVR із Мюнхена розробив технологію багатокористувацької віртуальної реальності (ВР), яка використовує геолокацію та дозволяє людям перебувати разом у ВР. Ця розробка може стати першим масовим рішенням для онлайн-ігор, в яких задіяно багато гравців одночасно.
Розробку представила команда з інституту Fraunhofer IIS. За словами творців, вона дозволить не лише урізноманітнити ігрові враження, але і стане в нагоді для навчання та демонстрацій в виставкових залах.
Зараз розробники зайняті пошуком додаткових коштів, які дозволять їм продовжити розробку й усунути всі недоліки, тому про те, коли їхня технологія буде доступна для звичайних користувачів, не повідомляється. Про ціну також поки що зарано говорити.
Назва стартапу — відсилання до подібної технології, наявної в розпорядженні екіпажів зорельотів Федерації планет із науково-фантастичного всесвіту Star Trek. Кожен член команди і просто відвідувач корабля може зайти на голографічну палубу, завантажити одну з наявних програм і зануритися у віртуальну реальність із повним ефектом присутності. Для демонстрації можливостей створені демо Pac-man, Pong і ще кілька програм.
HolodeckVR — не єдині розробники, які прагнуть створити мультиплеєрну технологію віртуальної реальності. Ще торік компанія, заснована Ноланом Бушнеллом із Atari, репрезентувала схожу технологію, але жодної інформації про ціну і часові рамки не повідомляють.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply