Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

В Україні виготовлятимуть нових «бійців»

Автор:

|

Січень 12, 2022

|

Рубрика:

В Україні виготовлятимуть нових «бійців»
Бойові роботи «Меридіану»

Акціонерне товариство «Меридіан» ім. С. Корольова, яке входить до складу Укроборонпрому, Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge і команда розробників проєкту «Мобільні бойові роботи» уклали угоду про співпрацю.
Серед низки інших, найпершим планують реалізувати проєкт «Мобільні бойові роботи». Безекіпажні наземні компактні машини, які мають намір продукувати на підприємстві концерну, призначено для виконання логістичних, розвідувальних і бойових завдань, зокрема, вогневої підтримки та розмінування.
Холдинг Sikorsky Challenge забезпечить маркетинговий супровід, а завод Укроборонпрому — серійне виробництво. «Це має стати ще одним вдалим прикладом співпраці між наукою та виробництвом, наш завод готовий до таких викликів і наш пріоритет на сьогодні — налагодження виробництва бойових мобільних роботів, які можуть стати зброєю майбутнього, значно посилити обороноздатність нашої держави та дати потужний імпульс для подальшого розвитку інноваційних сфер економіки», — розповіла Ольга Руденко, директорка з розвитку «Меридіану».
Також вона додала, що інші чотири проєкти, реалізацію яких планують розпочати згодом, стосуються протидії ворожим безпілотним літальним апаратам, розмінування територій за допомогою дронів, мережевих технологій інтелектуального відеомоніторингу повітряного простору у видимому й інфрачервоному діапазонах частот і високоточного наведення засобів ураження повітряних об’єктів, а також створення економічного електродвигуна.
Як повідомляв «Міст», війни майбутнього вестимуть роботи-вбивці.

Павло Дак, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply