Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Унікальна камера «бачить» крізь стіни

Автор:

|

Грудень 24, 2015

|

Рубрика:

Унікальна камера «бачить» крізь стіни

Унікальна камера

Розробники Університету Херіота-Уаттане (Шотландія) створили інноваційний пристрій, що дозволяє відстежувати об’єкти, розташовані за кутом. Не вперше вчені намагалися налаштувати камеру на те, щоб «зазирати за кут». Однак існуючі методи потребують чимало часу для виявлення цілі, через, що полювання за рухомими об’єктами та відстеження їхнього переміщення в реальному часі залишалися проблемою.
Нова система, спроектована Женев’євою Гарепі, Даньєле Фаччо й їхніми колегами, складається з двох елементів: лазера та камери на однофотонних лавинних діодах, яка вирізняється високою чутливістю та швидким спрацьовуванням. Інженери вистрілили потік коротких лазерних імпульсів у бік підлоги, просто перед кутом. Підлога розвіяла ці імпульси, які в результаті «вдарили» по прихованому за рогом об’єкту. Після того, як імпульси відбилися від об’єкта, вони потрапили у поле зору камери.
Прилад дозволяє відстежувати переміщення об’єкта, що розташований за стіною з інтервалом всього в 3 сек, на відстані до 1 м. Такий апарат можна використовувати для попередження зіткнення транспортних засобів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply