Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Українці в США допомагають швидкому харчуванню

Автор:

|

Червень 19, 2019

|

Рубрика:

Українці в США допомагають швидкому харчуванню
Засновники компанії Allset

Спеціальний додаток Allset українського стартапу, який пропонує харчуватись у якісних ресторанах зі швидкістю обслуговування фастфуду, завойовує американський ринок. Користувач відкриває додаток, обирає ресторан, страви з меню і те, на яку годину хоче отримати готове замовлення.
Зараз у компанії є два офіси — у Сан-Франциско та Києві, а шлях до американського ринку компанія розпочала десять років тому. Група студентів-міжнародників Київського національного університету об’єдналися навколо створення веб-сайтів і мобільних додатків.
По тому були п’ять різноманітних он-лайн-сервісів, доки 2015 року молоді українці не знайшли свою нішу — допомагати комфортно й швидко їсти тим, у кого немає часу чекати на приготування замовлення в ресторані.
«Я не хочу їсти з коробки. Забирати цю коробку з собою зі ресторану і їсти десь на вулиці. Я хочу прийти в ресторан, щоб мені сказали: «Супер, ми вас уже чекаємо, ваше замовлення вже готують». Упродовж двох-трьох хвилин щоб мені це принесли. Я спокійно поїв, та, оскільки вже заплатив, то скажу лише «дякую» і піду далі у своїх справах», — каже Стас Матвієнко, генеральний директор компанії.
Перших два роки після створення додатку команда удосконалювала систему, оскільки клієнти могли запізнюватися, або навпаки, прийти раніше. Треба було також врахувати час приготування, адже підсмажити стейк чи нарізати салат потребує різного часу.
Наполеглива праця не була даремною. Проєкт зацікавив двох українських інвесторів. А коли вдалося зібрати перший мільйон доларів, стартап переїхав до США. Тут ідея привабила потужних інвесторів, і вони інвестували в проєкт понад 8 млн USD.
Невдовзі компанія запустить оновлений додаток, який аналізуватиме смаки користувачів і даватиме поради. В Allset амбітні плани на майбутнє «Ми починаємо рости як велика компанія, переростаємо з малого стартапу з чотирма співзасновниками, котрі сиділи в одному будинку разом і запрошували туди американців працювати. Зараз наша мета — стати великою компанією нарівні з такими, як Uber, Postmates і DoorDash», — каже Анна Поліщук співзасновниця проєкту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply