Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Український стартап Kidslox здійняв галас своєю скаргою на Apple

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:

Український стартап Kidslox здійняв галас своєю скаргою на Apple

Український стартап Kidslox та іспанська компанія Qustodio подали скаргу на корпорацію Apple до Європейської комісії з конкуренції. Apple і Samsung оштрафували на 15 млн EUR за уповільнення роботи смартфонів.
Позивачі звинувачують Apple у зловживанні монопольним становищем і «витравлюванні» додатків, що дозволяють контролювати перебування дітей за мобільними телефонами. Після створення власної програми батьківського контролю, Apple блокує оновлення в додатках конкурентів або просто видаляє їх із AppStore. Так видалили вже 11 додатків такого типу — Ourpact, Mobicip, Сurbi та інші. Kidslox і Qustodio й є такими додатками, які допомагають батькам контролювати час перебування дитини зі смартфоном. Однак їх ще з AppStore ще не видалили.
Про справу написали The New York Times, Бі-Бі-Сі, CNN, Wired, Techcrunch, The Verge, Mirror, Sky News, Independent, The Times, MIT technology review та інші. Позивачів підтримав у конфлікті з Apple і Тоні Фаделл, колишній директор компанії, котрого називають «батьком iPod».
«Така поведінка Apple має системний характер. Наша мета — відстояти права користувачів на вільний вибір, який додаток батьківського контролю їм вибирати. Після нашого звернення до Європейської комісії Apple дещо зменшив тиск на нас, але все одно не дає оновити Kidslox», — заявив Віктор Євпак, засновник Kidslox.
«Наш додаток — кращий ніж те, що надає Apple. Ми робимо миттєве блокування, а вони — ні. В нас наявна якісна фільтрація контенту. Але головна конкурентна перевага — додаток є кросплатформним. Тобто якщо у батьків iOS, а у дітей — Android, ти все одно можеш їх контролювати», — зазначив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply