Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Україна №1 у світі з впровадження криптовалюти

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Україна №1 у світі з впровадження криптовалюти

Приємно бути хоча б у чомусь першими, випереджаючи навіть такі країни, як Сполучені Штати. І на думку американського експерта, є така сфера, в якій Україна обійшла всіх — криптовалюти. Бен Карнс, директор із комунікацій R Street Institute і політичний аналітик, написав у Forbes про те, чому ця держава «по-тихому» лідирує в революції цифрових валют.
В Україні часто жартують про те, як вижити на офіційну зарплату. На думку п. Карнса, всеосяжна корупція і суто українська ментальність «моя хата скраю» стали плацдармом для формування в державі унікальних умов для розвитку технологій. За межами війни з Росією й економічної нестабільності тихо розвивається цифрова революція у формі практично безпрецедентного прийняття криптовалют, таких, як біткойн.
Біткойн базується на технології блокчейн, яка дозволяє валюті бути децентралізованою, а отже, анонімною, захищеною та стабільною. Це робить криптовалюти чимось на зразок відкритої, прозорої грошової системи. У вересні 2016 року у Києві з’явився перший центр розробки і вивчення Blockchain. Його відкрили американська технологічна компанія Innovecs і Михайло Чобанян, співзасновник Bitcoin Foundation Ukraine, з метою запропонувати цю технологію в банківській сфері для комерційного використання, а в державному секторі — для боротьби з корупцією.
«Україна прийняла біткойн з розкритими обіймами, коли багато громадян стали використовувати цю валюту для захисту від шаленої інфляції та нестабільності гривні, яка в результаті затяжної кризи втратила 80 % вартості. 2014 року майже 5 тис. банкоматів по всій країні запропонували можливість купувати біткойни за готівку так само легко, як здійснювати традиційні банківські операції.
А торік один український сервіс із продажу біткойнів відзвітував про п’ятикратне збільшення попиту, і загалом країна стала першим у світі регульованим ринком, який почав пропонувати ф’ючерсні контракти в біткойнах», — пише автор.
За даними спільного дослідження юридичної компанії Axon Partners і консалтингової компанії ForkLog Research, Україна входить до топ-10 країн за кількістю користувачів біткойн і має активне криптовалютне співтовариство.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply