Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Ученим вдалося вживити чип у голову птаха

Автор:

|

Листопад 28, 2022

|

Рубрика:

Ученим вдалося вживити чип у голову птаха
Бойовий голуб

Китайські вчені вживили в голову голуба чип на сонячній батареї, завдяки якому вдалося дистанційно керувати летом птаха із точністю 80-90 % упродовж двох годин. Дослідники заявили, що досягли прориву в глобальній гонитві робототехніки тварин, а цю технологію потенційно можна використовувати в деяких військових цілях.
Під час експериментів сонячну панель розміром приблизно в половину екрана смартфону прикріпили до спини голуба, щоб живити контрольний пристрій для керування мозком на його голові. На певні частини мозку впливали слабким струмом, аби підпорядкувати волю птаха та керувати його летом, відправляючи радіосигнали.
Експерименти з п’ятьма голубами продемонстрували, що птахи можуть виконувати прості команди, такі як поворот праворуч чи ліворуч із великою точністю. Дослідники кажуть, що птахи іноді не реагували через втому або сильні, несподівані відволікання у відкритому середовищі.
Продуктивність пристрою можна покращити за рахунок використання штучного інтелекту, щоб зменшити навантаження на збирання даних та обчислення. Кращі сонячні панелі також підвищать швидкість перетворення сонячного світла на електрику.
Як повідомляв «Міст», створили мозковий імплант, що знищує пухлину за 15 днів.

Карина Бондаренко, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply