Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Microsoft навчили штучний інтелект творчо редагувати тексти

Автор:

|

Травень 29, 2019

|

Рубрика:

У Microsoft навчили штучний інтелект творчо редагувати тексти

Microsoft анонсувала появу нової функції у текстовому редакторі Word, яка допоможе виправляти не лише граматичні, а й стилістичні помилки. Ця функція отримає назву Ideas і підкаже користувачу, як замінити невдало сформульоване речення і підібрати синоніми та альтернативні фрази для тих чи інших висловів. «Вам більше не потрібно шукати в Інтернеті альтернативні фрази, щоб побудувати речення», — розповів Женґ Лі, представник Microsoft.
Також програма наглядатиме, зокрема, за тим, аби автор документу враховував гендерні аспекти тексту. Крім того, Ideas зможе самостійно пояснювати абревіатури і виділяти окремі фрагменти тексту, щоб зробити його читання зручнішим.
Мета розробки Microsoft — допомогти користувачам писати краще і лаконічніше. Вже у липні ц. р. функція запрацює в тестовому режимі в онлайн-версії Word. У Microsoft зазначають, що письмо є результатом творчості і штучний інтелект (ШІ) досі «не здатен виконати цю роботу за нас», але він цілком може допомогти зробити текст кращим.
Калум Чейз, письменник та експерт із питань ШІ, вважає, що запровадження таких технологій у сферу написання текстів, це «винятково позитивна річ». «Усе почалося з предиктивного написання тексту, наступний ступінь еволюції — внесення змін у речення, потім підуть повноцінні абзаци, — каже він. — Чим більше роботи низького рівня братиме на себе ШІ, тим краще. Але все ж не думаю, що він колись буде здатен замінити людську творчість цілком».
Як повідомляв «Міст», у Microsoft навчили штучний інтелект творчо редагувати тексти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply