Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

У Києві встановили кнопки екстреного виклику допомоги

Автор:

|

Вересень 25, 2019

|

Рубрика:

У Києві встановили кнопки екстреного виклику допомоги

У Києві презентували роботу кнопок екстреного виклику допомоги. Їх почали встановлювати ще в червні ц. р. у місцях масового скупчення людей і на туристичних маршрутах, але закінчили лише у вересні. За їхньою допомогою кияни можуть негайно сповістити про подію або злочин. У кнопки також вбудовані камери, відео з яких обробляють і зберігають у ситуаційних центрах протидії загрозам столиці України.
Наразі у Києві встановлено шість таких кнопок. Виклики приймають оператори Національної поліції. Вони також визначають, куди саме необхідно спрямувати виклик: в поліцію, «швидку допомогу», рятувальникам або в комунальні служби.
«Функціонал кнопок екстреного виклику дозволяє відстежувати ситуацію навіть без виклику. Відеоспостереження і запис звуку ведуть цілодобово. Тому навіть якщо виклику немає, в разі виникнення екстреної ситуації оператор зможе на неї відреагувати. У майбутньому ми розширимо використання smart-технологій у роботі кнопок. Зокрема, вони будуть реагувати не лише на виклики, а й на різні звуки — гуркіт, звуки вибуху тощо», — наголосили в Київській міській державній адміністрації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply