Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Телефон для правовірних

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Телефон  для правовірних

У Малайзії представили стільниковий телефон Enmac MQ710, призначений для правовірних мусульман. Розробником новинки є місцева компанія Enmac. У телефон завантажено текст Корану арабською мовою та його переклад іще 29 мовами, включно з російською, а також аудіокнигу з Кораном і збірки хадисів (оповідань про вчинки й висловлювання пророка Магомета).

Мобільник також оснащено кількома спеціальними додатками, які, на думку авторів, будуть корисні для мусульман. Наприклад, програма Qibla Compass указує, з якого боку розташована Мекка (до неї мусульманин повинен повертати обличчя під час молитви). Програма Zakat Calculator обчислює розмір закята (обов’язкового податку на майно на користь нужденних). Hajj Guide містить інструкції про те, як правильно здійснювати гадж, а Tasbeeh Counter замінює при молитві вервицю.

На сайті виробника також повідомляється, що під час здійснення намазу телефон автоматично переходить у беззвуковий режим. Апарат обладнано 2,8-дюймовим сенсорним екраном із роздільною здатністю 240 на 320 пікселів, і він може працювати з двома SIM-картами. У ньому є FM-приймач і камера з функцією запису відео. Ціна на Enmac MQ710 становить близько 160 USD. Крім телефонів, Enmac випускає інші пристрої для мусульман, у тому числі плеєри, нетбуки та читалки. У кожен із цих пристроїв завантажено Коран — у вигляді аудіокнижки або в текстовій версії.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply