Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Технічна допомога Україні від американських студентів

Автор:

|

Квітень 25, 2022

|

Рубрика:

Технічна допомога Україні від американських студентів

Українські студенти Стенфордського та Масачусетського університетів спільно створили вебсайт, який відстежує компанії, що підтримують економіку РФ і фінансують війну.
Крім детальної інформації про компанії, сайт також вказує на чіткі дії, які може зробити кожен, аби переконати їх припинити бізнес у країні-аґресорці. До протестів можна долучитися й анонімно. Вебсайт розробили: ідея — Артем Лаптєв (Масачусетський технологічний інститут), вебсайт і дизайн — Ігор Баракаєв (Стенфорд), український переклад — Андрій Торчило (Стенфорд).
Водночас компанія Nova Ukraine разом із Українською студентською асоціацією Стенфордського університету й Українською асоціацією штату Вашинґтон надіслала до України вантаж, в якому були хірургічні матеріали, «медичні апарати», марля та бинти, артеріальні магістралі та стерильні шприци.
А розробники онлайн відеогри Fortnite спільно з Xbox зібрали для України 144 млн USD на гуманітарну допомогу Україні. «Ми щиро вдячні всім, хто долучився до нас і підтримав гуманітарною допомогою людей, які постраждали від війни в Україні», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляв «Міст», львівські студенти отримають по 100 тис.

About Author

Meest-Online