Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Театр «витає в повітрі»

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

У німецькому місті Ізерлоні мають намір реконструювати театр Parktheater завдяки ультрасучасному продовженню будівлі у вигляді футуристичної структури. Ідея проекту належить американській архітектурній студії

B+U Architecture. Його автори планують побудувати нову споруду з північного боку лаконічної та прямолінійного будівлі Parktheater, так щоб утворився новий візуальний орієнтир, який буде відкриватися поглядові з боку центру міста.

Аби вже існуючу будівлю не було заблоковано стінами нової прибудови, розроблено об’ємні багаторівневі фойє зі скляними фасадами. Цим створюються гранично ефективні візуально-просторові зв’язки, а також забезпечується чудовий вигляд на навколишній міський ландшафт і Parktheater. Зв’язок старого та нового буде продовжено на рівні землі об’єднанням входів у обидва будинки. Напівпрозора будівля в денні години відкриватиме відвідувачам панорамні краєвиди, а коли наставатиме темрява, висвітлюватиме простір навколо. Розташування сцени всередині футуристичної структури розраховано таким чином, аби створювався ефект польоту в просторі вестибюля, який її оточує.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply