Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Створили клавіатуру для найшвидшого друку

Автор:

|

Липень 01, 2021

|

Рубрика:

Створили клавіатуру для найшвидшого друку
CharaChorder Lite

Стартап CharaChorder запустив новий проєкт зі створення інтелектуальної клавіатури CharaChorder Lite. Розробники спростили свою попередню систему для прискореного набору тексту шляхом вибірки цілих слів, який становив комбінацію двох модулів із складними тривимірними перемикачами.
Нова CharaChorder Lite виглядає і працює як звичайна клавіатура, але програма набирання діє так, що користувачеві не обов’язково набирати весь текст. Комбінації клавіш викликають ряд відповідних поширених слів, із яких потрібно вибрати бажане — це називали «акордом». Крім цього, слова в реченні не потрібно набирати в правильному порядку, адже технологія полягає в тому, що слова самостійно шикуються в потрібну пропозицію.
За основу розробки взяли властивість людського розуму оперувати цілими словами, які він легко розпізнає навіть при спотвореному написанні. Програма передбачає створення будь-яких «акордів» на додачу до вже наявних, приміром, для написання професійного тексту.
Обробляють дані всередині самої клавіатури, що не вимагає ніяких додатків і сумісна з операційними системами MacOS, MS Windows, iOS, Android і Linux. Передбачається, що пересічний користувач з її допомогою зможе підвищити швидкість набору тексту з 40 до 250 слів за хвилину. Вартість пристрою після запуску в продаж складатиме 299 USD.
Як повідомляв «Міст», раніше створили клавіатуру зі штучним інтелектом.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply