Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Станція для заряджання ґаджетів повітрям

Автор:

|

Березень 08, 2021

|

Рубрика:

Станція для заряджання ґаджетів повітрям
Mi Air Charge

Китайська компанія Xiaomi репрезентувала станцію Mi Air Charge, здатну заряджати сумісні ґаджети повітрям. Це спеціальна коробка, яка може формувати промінь у міліметровій хвилі і відправляти енергію кільком ґаджетам одночасно. Хвилі перетворюються в електрику, яка й заряджає пристрій.
У Mi Air Charge безліч приймачів і передавачів — п’ять антен визначають місце розташування сумісного пристрою в кімнаті, а 144 антени передають хвилі. Зарядна вежа здатна передавати енергію на відстань у кілька метрів. Потужність живлення становить 5 Вт на кожен ґаджет.
Теперішні смартфони й інші ґаджети технологію Mi Air Charge наразі не підтримують. Сумісні пристрої мусять мати радіомаяк і приймальний пристрій. Про конкретні терміни виходу зарядної станції Mi Air Charge і сумісних пристроїв не повідомляють. «У найближчому майбутньому розроблена Xiaomi технологія заряджання в просторі також зможе працювати з розумними годинниками, браслетами й іншими ношеними пристроями. Скоро всі наші пристрої для вітальні, в т. ч. колонки, настільні лампи й інші невеликі продукти для розумного будинку, будуть побудовані на основі бездротового джерела живлення, повністю позбавленого дротів, що зробить вітальні по-справжньому бездротовими», — заявили в компанії.
Як повідомляв «Міст», США ввели санкції проти китайської Xiaomi.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply