Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Skype працюватиме у браузері

Автор:

|

Квітень 26, 2012

|

Рубрика:

Skype працюватиме у браузері

Корпорація Microsoft випустить версію Skype, яка буде працювати у браузері, не вимагаючи від користувача встановлення плагінів і іншого додаткового програмного забезпечення. Microsoft розмістила на своєму сайті оголошення про три вакансії. У них компанія запрошує розробників до групи «Skype для браузерів» (Skype for Browsers).

Завданням майбутніх співробітників буде «допомогти нам (компанії Microsoft) реалізувати Skype у мережі». Два з трьох оголошень вимагають від претендентів «досвіду створення користувацьких інтерфейсів на HTML5». Вакансії було розміщено на сайті в період від 22 березня до 14 квітня. Двоє співробітників будуть працювати в лондонському офісі, а третій — у Празі.

Про можливість створення «браузерного» відеочату на основі HTML5 і протоколу WebRTC уже замислювалися Google, розробник браузера Chrome та Mozilla, творець браузера Firefox. Тестову збірку Firefox із підтримкою WebRTC Mozilla представила на початку квітня.

Сервіс інтернет-телефонії Skype належить Microsoft: корпорація придбала його 2011 року за 8,5 млрд USD. Аби спілкуватися в Skype, користувач має встановити на комп’ютер або мобільний пристрій програму-клієнта. У соцмережу Facebook вбудовано відеочат на базі Skype, але й він вимагає встановлення спеціального додатка.

 Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply