Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Школяреві допоможуть розгорнути виробництво павербанків

Автор:

|

Вересень 01, 2022

|

Рубрика:

Школяреві допоможуть розгорнути виробництво павербанків
Андрій Садовий і Захар Щурко

Андрій Садовий, міський голова Львова, зустрівся зі Захаром Щурком, який розробив портативну зарядну станцію для військових. Місто шукатиме варіанти розширення виробництва школяра, щоб якомога більше захисників могли користуватись такою мобільною зарядкою.
Зарядна станція «Лео Energy» може працювати в польових умовах та заряджати квадрокоптери, рації й іншу необхідну техніку. Сам павербанк може заряджатися від сонячної панелі, що йде в комплекті, або від зарядки на 220 Вт чи прикурювача. Він має чотири USB-входи, одну автомобільну й одну звичайну розетку.
«Продукт зроблений у Львові і ми зробимо все можливе, щоб виготовляти його в більшій кількості, щоб наші військові атакували ворога із ще більшою силою», — сказав мер міста Лева.
Захар Щурко є учнем десятого класу львівської гімназії «Престиж». За гроші, які відкладав на ноутбук і велосипед, він зробив портативну станцію зарядки пристроїв. Навчався, переглядаючи відеоінструкції в Інтернеті і читаючи технічні статті. на виготовлення однієї станції хлопець витрачає близько 20 тис. грн і сім днів роботи.
Як повідомляв «Міст», Volkswagen виготовляє «павербанки» для електромобілів.

Олександра Бодняк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online