Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Шість безглуздих програм, які скачали тисячі людей

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Шість безглуздих програм, які скачали тисячі людей

iBeer

Установивши на смартфон спеціальні програми, ви можете миттєво (і безкоштовно!) спілкуватися, вести щоденник, стежити за своїми витратами чи прямо з дивану робити покупки, обираючи найкращу ціну. Але не всі мобільні програми рятують від турбот. І не в усіх них можна побачити практичну користь. Деякі видаються геть безглуздими. Усе, що вони вміють, — це «їсти» заряд батареї (як, власне, й інші програми). Із-поміж багатьох мобільних додатків, чиє право на існування видається вельми сумнівним, експерти обрали шість, які були завантажені тисячі, а то й мільйони разів.

Ethan
Це — сервіс обміну миттєвими повідомленнями, що дає змогу спілкуватися з Етаном. Тільки з ним і більше ні з ким. Перш ніж завантажувати цей додаток, ви, можливо, поцікавитесь: а хто такий Етан? Це — розробник додатку Етан Гліхтенштейн — американець, котрий, певно, вирішив, що ринкові дуже не вистачає його ідеї. І він не дуже й помилився, з огляду на тисячі безкоштовних завантажень з App Store.
Етан — людина і програма — відповість на будь-які ваші запитання. «Що обрати на вечерю — італійську кухню чи китайську?» — спитаєте ви. А він відповість: «Я — за італійську. Сьогодні хочеться здорової їжі».
Є лише одне правило. Етан не відповідає, коли спить. Також він надає перевагу запитанням із варіантами відповідей. Але він попереджає: «Не просіть виконувати за вас вашу роботу». І ще: «Не закохуйтесь у Етана».

Yo
На відміну від програми Ethan, цей безкоштовний додаток для iPhone і Android дозволяє спілкуватись із різними людьми. Це — уже краще, але він не дає змоги телефонувати, відправляти фото чи будь-які інші файли. Ви можете сказати лише одне слово: йо! Ось чому в описі ця програма називається «засобом спілкування без букв». Вона – настільки проста, що розробник Ор Арбел написав її лише за вісім годин.
Згідно з філософією «краще менше, та краще», програма не вимагає реєстрації. Не потрібно вказувати свій номер телефону чи навіть пов’язувати її зі своїм профілем у соціальних мережах. Треба лише встановити її, відкрити, обрати ім’я користувача й додати друзів, які теж мають бути користувачами Yo.
Запросити друзів приєднатися можна через sms, Twitter чи Facebook. Коли хтось уже є у вашому списку контактів, достатньо вибрати його, і він відразу отримає від вас повідомлення «йо!» Простота тут анітрохи не перешкоджає успіхові: за два перших місяці існування в програми з’явилося 2 млн користувачів, котрі обмінялися чотирма мільйонами «йо».

iBeer
Що подобається людям у пиві? Пиво! iBeer — те саме, що випити пива. Ну, майже! Відповідь — очевидна, але розробники з компанії Hottrix (місто Лас-Веґас) поглянули на це питання ширше. Їхня безкоштовна програма iBeer для користувачів iOS та Android — це, по суті, оптична ілюзія.
Коли ви її запускаєте, то бачите на екрані пиво з бульбашками і пінним верхом; можна навіть його «випити», якщо прикласти губи до краю пристрою і поступово нахиляти його. Голосами користувачів ця програма була обрана «найкращою» на iTunes і може похвалитись 90 млн завантажень.

Cigarettoid
Шанувальникам віртуального пива, можливо, сподобається й цей додаток. На екрані з’являється циґарка. Вона підпалюється й помалу згоряє, залишаючи по собі купку попелу. Стукаючи по екрану, можна навіть робити кільця з диму.
Розробник — компанія MMT Labs — називає себе «мавпою, яка працює в нічну зміну». Також надається опція віртуальних сигар. Що ж, програма має, щонайменше, два «плюси»: вона є безкоштовна і не шкодить здоров’ю.

Hold The Button
Якщо у вас забагато вільного часу, це — програма для вас. Також, якщо ви любите виклики, особливо дуже прості. З викликом програми Hold the Button впораються усі користувачі, спритні чи незграбні, аби лиш був зайвий час. Коли ви її встановите і запустите, у центрі екрану з’явиться відбиток пальця — до нього треба прикласти свій вказівний палець. Вийшло? Усе, ви пройшли тест!
Єдина мотивація продовжувати — те, що цей додаток від компанії Mobiguo Apps заміряє, як довго ви протримали палець на екрані. Тож ви можете встановлювати і побивати власні рекорди. Є також загальний рейтинґ найтерплячіших користувачів. Програма — безкоштовна.

Look After Your Stone
Навіть якщо кімнатні рослини у вас в’януть, а золоті рибки не протягують і місяця, ви точно зможете опікуватися каменем! Саме це пропонує додаток «Догляньте за каменем». «Наша програма дозволяє висловити любов до природи без найменшого ризику», — заявляє розробник — компанія Random Apps.
Також ви можете засвоїти важливі життєві уроки: «Гра допоможе вам зрозуміти, як важливо віддавати щось, не очікуючи нічого у відповідь».
Встановивши її безкоштовно, ви зможете обрати собі камінь, дати йому ім’я, одягнути та прикрасити його — робити все те, що зробили би з домашньою твариною, якби вона вам дозволила. «Гарантуємо, що ви проведете незабутній час зі своїм каменем, — хвалиться розробник. – Домашні тварини з нами — лише на якийсь час, а каміння — назавжди».
Бі-бі-сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply