Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Роботи-собаки бігають по заводу Ford

Автор:

|

Серпень 31, 2020

|

Рубрика:

Роботи-собаки бігають по заводу Ford
Пес Boston Dynamics

Американський автогігант Ford купив пару роботів Spot компанії Boston Dynamics для того, щоб вони допомогли створити тривимірну карту заводу коробок передач. Кожній «собаці» причепили по п’ять камер, які дають огляд на 360 градусів. Роботи вештаються заводом на швидкості майже до 5 км/год., вміють долати сходи або проповзати під низькими перешкодами. Однієї зарядки акумуляторів вистачає на дві години.
За словами Марка Годеріса, менеджера з цифрового інжинірингу, ці роботи були потрібні компанії Ford для того, щоб розуміти, як достеменно виглядає їхній завод. На основі зібраних даних складуть інженерну модель підприємства, яку потім використають при розроблянні програми модернізації та переоснащення.
Для цієї ж мети можна було б взяти стандартні 3D-камери на триподах, але знадобилося б удвічі більше часу — два тижні. І коштувало б на 300 тис. USD більше. На сайті розробника собака-робот Spot у базовій комплектації коштує 74,5 тис. USD. «Собаку» можна використовувати в різних сферах: будівництві, виробництві, розвагах, дослідженнях, спостереженнях тощо.
Як повідомляв «Міст», робопес Spot навчився пасти овець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply