Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Робот Софія боротиметься з коронавірусом

Автор:

|

Лютий 06, 2021

|

Рубрика:

Робот Софія боротиметься з коронавірусом
Робот Софія

Сянганська компанія Hanson Robotics планує в першій половині ц. р. розпочати масове виробництво чотирьох моделей роботів, у т. ч. людиноподібного робота Софія, для допомоги людству під час пандемії. Розробники переконані, що пандемія коронавірусу відкриє нові можливості для індустрії робототехніки. «Світ на тлі Covid-19 потребуватиме все більшої автоматизації для захисту людей», — заявив Девід Генсон, засновник і генеральний директор компанії.
Він також додав, роботи можуть допомагати людям у сфері торгівлі й авіації. Крім цього, вони можуть позбавити людей від самотності та допомогти пережити соціальну ізольованість. Засновник компанії наголосив, що впродовж року планує продати «тисячі роботів», однак конкретного числа не назвав. Також Hanson Robotics анонсувала появу нового робота Ґрейс — для роботи у секторі охорони здоров’я.
Зауважимо, що наразі людиноподібний робот Софія може вчитися й адаптуватися до поведінки людей і співпраці з ними. Раніше з Софією проводили безліч зустрічей по всьому світу, а в жовтні 2017-го вона стала підданою Саудівської Аравії та першим роботом із громадянством.
Як повідомляв «Міст», 2018-го робот Софія приїжджала і до України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply