Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Робот-прибиральник потрібен?

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Робот-прибиральник потрібен?

Команда японських винахідників-аматорів, які називають себе Suidobashi Heavy Industry, створила величезного робота вагою близько 5 т і заввишки 3,6 м. Усередині цього механізму є місце для людини, яка керує всіма його рухами.

Робот копіює всі жести людини, що перебуває всередині: якщо «водій», наприклад, іде або підіймає руки, машина повторює всі його рухи. Для створення робота винахідники використовували компоненти, що є у вільному продажу. Так, для узгодженості рухів людини й механізму застосували контролер Kinect для приставки Xbox, а також смартфон.

Варто зазначити, що до створення цього робота не були причетні жодні компанії або урядові установи: японські винахідники зробили машину самотужки. Творці робота сподіваються в майбутньому налагодити серійне виробництво та продаж свого дітища по всьому світу. Крім того, Suidobashi Heavy Industry пропонують оснащувати робота водяними пістолетами, щоби він міг виконувати функції пожежного, або швабрами, аби той мав змогу займатися прибиранням приміщень.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply