Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Рекордно дешевий планшетник

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Рекордно дешевий планшетник

Планшетний ком­п’ютер Google Nexus, інформація про який активно поширюється впродовж останніх тижнів, коштуватиме дешевше, ніж передбачалося спочатку. Вар­тість комп’ютера складе 149—199 USD, а не 199—249 USD, як очікували виробники. У гаджеті використовуватиметься не чотириядерний процесор Nvidia Tegra 3, а якийсь інший. Імовірно, саме завдяки цьому частково буде знижено вартість пристрою. Наразі відомо тільки про один параметр планшетника: розмір дисплея становитиме сім дюймів.

Не виключено, що в планшеті буде стояти процесор виробництва Texas Instruments (TI). За деякою інформацією, 199-доларовий Kindle Fire від Amazon спочатку також планувалося створити на базі Tegra, проте пізніше виробник пристрою відмовився від цієї угоди, так як TI запропонувала більш вигідний контракт. У планшеті Google Nexus може з’явитися процесор Snapdragon виробництва Qualcomm, оскільки є давні партнерські угоди між Asustek і цією компанією.

Нагадаємо, інформація про фірмовий планшет Google з’явилася наприкінці минулого року, після того як Ерік Шмідт, голова правління компанії, заявив, що вона протягом шести місяців має намір «випустити планшет найвищої якості». Пізніше було опубліковано технічну інформацію про пристрій. Стало відомо, що гаджет буде оснащений семидюймовим дисплеєм і працюватиме під управлінням Android 4.0.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply