Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Прототип гнучкого планшета

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Прототип гнучкого планшета

Компанія Nokia на конференції Nokia World у Лондоні продемонструвала мобільний пристрій, яким можна керувати, згинаючи його в різні боки. Пристрій має назву Nokia Kinetic Device. На демонстраційному зразку можна було переглядати фотографії та слухати музику.

Для «гортання» треків або зміни масштабу фотографії апарат потрібно зігнути певним чином. Про те, чи є в пристрої телефонний модуль, не повідомляється. Nokia Kinetic Device оснащено екраном з органічних світлодіодів. Діагональ екрана поки що теж не розкривається, але, судячи з фотографій, вона становить близько 4—4,5 дюйма, констатують експерти. Кріс Бавер, представник Nokia, розповів, що в пристрої застосовано вуглецеві нанотрубки. Їхній електричний опір змінюється, коли планшет згинають. Одним із «плюсів» гнучкого форм-фактора називають можливість керувати апаратом наосліп: наприклад, відхилити вхідний дзвінок, зігнувши телефон, який лежить у кишені. У Nokia наголошують, що продемонстрований на Nokia World пристрій є наразі прототипом. Чи планує компанія запускати гнучкі телефони та планшети у виробництво, не ві­домо.

Конференція Nokia World проводиться компанією Nokia щорічно. Цього року компанія представила на ній перші смартфони на Windows Phone 7 і анонсувала лінію бюджетних апаратів Asha.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply