Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Повстання машин наближається?

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Повстання машин наближається?

Штучний інтелект, розумніший за людину, стане звичною річчю вже за кілька десятків років. Такого висновку дійшли вчені з Центру вивчення потенційних загроз для виживання в Кембриджі. На думку науковців, дуже скоро розумні технології випередять людство в розвитку. А мешканці планети потраплять у залежність від роботів. Тож машини, своєю чергою, усвідомивши себе, захочуть позбутися такого тягаря, як людина.

«Наразі важко сказати, наскільки серйозним є ризик загибелі людства через повстання машин. Однак ми повинні вже зараз почати вивчати цей сценарій, яким би божевільним він не видавався», — запевняє Г’ю Прайс.
На думку вченого, повстання машин може відбутися за сценарієм, описаним у фільмі «Термінатор», коли людство довірить свою безпеку й оборону штучному інтелекту.
«Цілком очевидно, що, зокрема, розвідка в цьому столітті чи в наступному спробує повністю відмовитися від використання у своїй роботі біологічної сили», — каже проф. Прайс. На думку науковців із Центру вивчення потенційних загроз для виживання, залежність людини від машин – неминуча. І чекати на милість кібернетичних помічників, які не мають емоцій, людям не варто. “Ми повинні вже зараз придумати, навіщо ми будемо потрібні машинам», — додав Г’ю Прайс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply