Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Pokemon Go стала популярнішою за соціальні мережі

Автор:

|

Серпень 04, 2016

|

Рубрика:

Pokemon Go стала популярнішою за соціальні мережі

Соціальна мережа

Світ зійшов із глузду. На всій планеті люди частіше грають у Pokemon Gо, ніж заходять на свою сторінку в Facebook або навіть відвідують сайт із контентом 18+. Таке сталося вперше в новітній історії людства. Полювання за покемонами і популярність цієї гри перевищили всі показники в пошуковій системі Google.
Власники iPhone витрачають мінімум півгодини в день на гру, в той час, як відвідини сторінки в Facebook тривають не більше 20 хвилин. Після цього в рейтинґу найвідвідуваніших сервісів опинився Twitter із 17 хвилинами.
Популярність гри про покемонів стала настільки величезною, що ігрові сервери не можуть впоратися зі щоденним навантаженням. На території США офіційний запуск Pokemon Gо відбувся 6 липня ц. р. і буквально за кілька днів гра стала найвідомішою по всьому світу, набравши за тиждень 26 млн гравців. 28 липня в Мадриді (Іспанія) пройшов перший великий збір любителів цієї гри.
Є вже в Pokemon Gо і свій чемпіон — користувач _problemz соціального новинного ресурсу Reddit. Він першим у світі досяг максимально можливого рівня 40. Однак незабаром гравець зізнався, що шельмував, написавши для полювання спеціальний бот, тож покемони лапалися у його помешканні. Тепер рекордсмена замучили докори сумління і він попросив дискваліфікації.
А тим часом були названі місця, не призначені для гри у Pokemon Go:
* Боснійські мінні поля — влада попередила, що не варто ризикувати життям або кінцівками, щоб спіймати віртуальну істоту поблизу мінних полів, які залишилися від воєн після розпаду Югославії.
* Ядерні об’єкти — оператори атомної електростанції «Фукусіма», яка була пошкоджена цунамі 2011 року, попросили розробників гри переконатися, щоб жоден із монстрів не з’явився всередині станції, яка залишається радіоактивною. Представник Pokemon Go зазначив, що поява одного покемона там була помилкою.
* На залізничних коліях — британському залізничному оператору Network Rail довелося пояснити, що залізничні колії є дуже поганим місцем для забав.
* Японські залізничні станції також мають стати зоною вільною від покемонів. Залізничники побоюються, що геймери можуть впасти на колії.
* Суди — Верховний суд Японії також попросив видалити монстрів із судів, заявивши, що це неприйнятне місце для ігор.
* На дорогах — після того, як людина стрибнула на дорогу під час гри, поліція в Північній Ірландії заявила, що жоден рідкісний покемон на вартує життя.
* Індонезійські військові зони — ви можете бути безстрашним, аби «спіймати їх усіх», але для одного француза проникнення на небезпечний військовий об’єкт в Індонезії стало занадто ризикованим кроком — його затримали.
* Державний департамент США — не так небезпечно, але може бути ризикованим і призвести до небажаної популярності, якщо представник влади впіймає вас на грі під час брифінгу.
Також творців гри Pokemon Go попросили прибрати віртуальних монстрів із меморіалу жертв атомної бомби в Хіросімі (Японія), Кельнському соборі (Німеччина) й інших установах. А Рада улемів Саудівської Аравії видала фетву, в якій серію ігор Pokemon назвали такими, суперечать ісламу та гріховними.
Однак епідемія Pokemon Go лише ще більше поширюється й ускладнюється. У США зросла кількість новонароджених із такими «нелюдськими» іменами, як Іві та Розелен (дівчатка) — і Піджіс із Оніксом (хлопчики). Саме так називаються популярні покемони.
Від покеноманії страждають навіть домашні тварини фанатів. Один із них вирішив перетворити свого песика в одного з персонажів — Пікачу. Юнак пофарбував свого улюбленця у яскраво-жовтий колір із чорними смужками, а на пичці песика намалював червоні «щічки». Грайливий песик бешкетує довкола свого господаря, а всі оточуючі собаки не впізнають колись природно-рудого родича.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply