Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Поговори з телевізором!

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Поговори з телевізором!

Майбутній анонс телевізорів Apple Siri є найгарячішою темою чуток, що оточують «яблучну імперію» останнім часом. У New York Times було опубліковано статтю, де містилося безліч інформації про майбутній продукт, отриманої від працівників Apple і інших наближених джерел, що побажали залишитися невідомими.

За словами Волтера Ісааксона, особистого біографа пана Джобса, Стів покладав на Siri величезні надії. «Завдяки Siri користувач зможе розмовляти зі своїм телевізором, а той реаґуватиме на команди», — повідомляє видання.

Робота над цим проектом розпочалася ще 2007 року, коли було анонсовано iPhone і префікс Apple TV. Стів Джобс намагався прискорити розробку, оскільки вважав, що «індустрію надламано». За словами пана Ісааксона, багато інших успішних проектів Apple, наприклад, iPod і iPhone, було розроблено на основі тих самих поглядів Стіва Джобса.

Утім, світ побачить Apple TV не раніше за 2013 рік. Затримка пов’язана з тим, що собівартість коплектуючих деталей — дуже висока, а продукт матиме попит, тільки якщо ціна буде конкурентоздатною. «Аби телевізор був тонким і легким, як того хоче Apple, розробникам потрібно вирішити ще досить багато непростих завдань», — зазначається у звіті.

Експерти стверджують, що ідея телевізора від Apple — погана, однак злі язики неодноразово говорили це й раніше. Пригадаймо хоч би те, що казали деякі знавці про iРad, iРhone 4s і iРod навіть після анонсів і презентацій продуктів.

Siri призначений не просто для виконання голосових команд. Мета технології — стерти межу між звичайним телебаченням і веб-наповненням. Користувачеві більше не доведеться перегортати папки з файлами: достатньо буде наказати Siri: «Відтвори відео про котів», після чого система самостійно перебере потік відеофайлів і видасть список найрелевантніших. Роль додатків виконуватимуть телевізійні канали. Джерела повідомляють, що Apple залишилося всього кілька кроків для того, щоби завершити розробку проекту.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply