Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

«Подарунки» від Президента для українських воїнів

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

«Подарунки» від Президента для українських воїнів

Модифікований протитанковий керований комплекс «Скіф» пройшов успішні випробування. Про це повідомив Петро Порошенко. «Унікальна розробка конструкторського бюро «Луч» має ряд технічних переваг, які гарантують ураження рухомих і нерухомих сучасних панцерних цілей», — написав він у Facebook.
За словами Президента, український ракетний комплекс здатен вражати малорозмірні мети: довготривалі вогневі точки, танки в шанцях, легкопанцерні об’єкти та гвинтрокрили, що робить його універсальним вогневим засобом стримування на полі бою.
Також Петро Порошенко узяв участь у фінальних випробуваннях українського ракетного комплексу «Вільха». Він також розповів, що дав завдання почати його серійне виробництво вже цього року. «Чому це так важливо? Не лише тому, що українська армія нарешті отримає високоточну зброю, яка значно підвищить ефективність дій підрозділів Збройних сил України (ЗСУ). Це важливо й тому, що «Вільха» повністю зібрана з українських комплектуючих», — наголосив Президент.
Як відомо, «Вільха» — український проект зі створення ракетного комплексу з коректованим боєприпасом. Комплекс розроблений на основі радянської реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч» калібру 300 мм.
Крім цього, успішні випробування пройшов вдосконалений бойовий модуль «Дуплет», призначений для модернізації бронетехніки. Про це також повідомив глава Української держави. «Житомирський бронетанковий завод значно підвищив характеристики бойового модуля й обладнав його удосконаленою системою вогню, яка дозволяє супроводжувати цілі в автоматичному режимі, розраховувати балістику боєприпасів і вести точний вогонь як удень, так і вночі», — зазначив він і запевнив, що Україна продовжує працювати над зміцненням армії.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply