Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Новий інноваційний офіс — для ІТ-сфери

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Новий інноваційний офіс — для ІТ-сфери

Офіс на Панаса Мирного

У Львові розпочнуть будівництво сучасного інноваційного офісного центру для IT-сфери. Початок будівництва заплановано на перший квартал 2016 року. Інноваційний офіс збудують на вулиці Панаса Мирного на місці нежитлового приміщення. «Керуючись висновками експертизи щодо аварійного стану споруди, ми планували реконструкцію будівлі, проте 7 квітня ц. р. відбувся частковий обвал будівлі, як наслідок, руйнації аварійних ділянок конструкції, — поясний Андрій Гаврилів, генеральний директор компанії «Адамас», що провадить будівництво. — Опираючись на висновки експертів, ми прийняли рішення не відновлювати застарілу конструкцію будинку, яка була типовою спорудою радянської епохи. А, підтримуючи європейський напрямок розвитку міста, вирішили спорудити сучасний інноваційний офісний центр для IT-сфери».
Для реалізації цього проекту компанія оголосила відкритий архітектурний конкурс і запропонувала всім охочим надати власні концепції для побудови нового сучасного офісного комплексу, який втілить світові тенденції й інноваційні рішення.
На конкурс було надіслано 17 проектів, серед яких на першому етапі голосування було відібрано шість кращих. На другому етапі журі обрали трьох переможців, двоє з яких отримають грошову винагороду, а лідер голосування матиме можливість укласти угоду на виконання комплексних робіт із проектуванню офісного центру.
Відкритий конкурс залучив архітекторів і групи архітекторів із досвідом створення об’єктів комерційної нерухомості зі всієї України. Конкурсні проекти надійшли зі Львова, Івано-Франківська, Вінниці, Києва, Дніпропетровська і Харкова. За словами організаторів конкурсу, основними критеріями оцінки проектів були креативність та унікальність ідейної концепції та проектних рішень, використання комерційних неофісних площ, вирішення проблеми паркувальних місць для автомобілів, креативність і функціональне рішення використання прилеглого скверу, вартість спорудження об’єкту. «Реалізація проекту сучасного офісного центру розпочнеться одразу після закінчення конкурсу й оголошення результатів», — підсумував п. Гаврилів.
Згідно з даними Державної служби статистики, станом на кінець 2013 року українська IT-галузь залучила близько 3 млрд USD іноземних інвестицій. На 1 січня того ж року розмір іноземного акціонерного капіталу в сфері IT склав $ 1 млрд 994 млн USD.
Саме ІТ-галузь разом із сільськогосподарським виробництвом, незважаючи на загальні несприятливі умови роблять Україну потенційно привабливою для інвесторів. Протягом I півріччя 2013-го Україна на 44 % збільшила обсяг експорту комп’ютерних послуг. Загалом 2013 року експорт продукції в області інформаційних технологій із України склав близько 2 млрд. US.DЗа цим показником Україна входить в п’ятірку лідерів реґіону Центральної та Східної Європи.
Упродовж 2014-2015 рр., зважаючи на російську агресію та пов’язані із цим економічні труднощі, ситуація дещо погіршилася, але потенціал є. У квітні 2015-го кабмін затвердив план заходів із підтримки ІТ-індустрії. Одним із елементів цього плану, власне, й є створення нового ІТ-центру у Львові.

Мар’ян Кардаш

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply