Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Нетрадиційні розлучення в Австралії

Автор:

|

Жовтень 05, 2020

|

Рубрика:

Нетрадиційні розлучення в Австралії

Національна юридична допомога Австралії надає нову віртуальну послугу на основі штучного інтелекту (ШІ) Amica для пар, які вирішили розлучитися. Він буде шукати відповідне рішення для кожної пари, об’єктивно оцінюючи майно й інтереси колишніх партнерів. Також Amica дозволить уникнути емоційних розмов і незручних зустрічей, оскільки стане посередником між двома сторонами і буде зберігати всю інформацію в хмарі.
Ґебріел Кенні, керівниця проєкту, вважає, що ШІ скоротить юридичні витрати на процес, спростить роботу юридичним конторам і знизить навантаження на суди. «Люди зможуть вирішувати свої проблеми, не витрачаючи десятки тисяч доларів на довгі юридичні баталії», — пояснила вона.
Головною ж перевагою ШІ при розлученні автори проєкту називають його неупередженість. 3 млн AUD на цей проєкт виділив федеральний уряд. Він буде безкоштовно доступний до кінця року, а з січня 2021-го користування сервісом стане платним і коштуватиме до 440 AUD із однієї пари, що розлучається. Ці гроші, як стверджує розробник, підуть на вдосконалення сервісу.
Як повідомляв «Міст», штучний інтелект виявив ще одного пращура людини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply