Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Найтихіша в світі кімната — в одному з кампусів Microsoft

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Найтихіша в світі кімната — в одному з кампусів Microsoft

Найтихіша кімната

Видання The Business Insider повідомило про найтихішу в світі кімнату, яка розташована в одному з кампусів Microsoft. Ця компанії є світовим рекордсменом, адже цей покій був занесений у Книгу рекордів Ґіннесса.
Один із авторів видання зміг побувати в кімнаті і зазначив, що в ній просто гнітюче тихо. «Я думав, що я починаю божеволіти», — прокоментував свій досвід журналіст Метт Вайнбергер.
Дописувач зазначає, що Microsoft побудувала цю кімнату для наукових потреб, і зокрема, для поліпшення акустичних систем планшетів і ноутбуків, а також для підвищення продуктивності викликів Skype без шумових забруднень навколишнього світу.
При цьому компанія не вдовольнилася просто тихою кімнатою — їй знадобилася найтихіша в світі. Будь-який зовнішній звук, при зачинених дверях, не перевищує за гучністю той звук, який виробляється двома молекулами, що стикаються між собою. «Коли двері зачинені, миттєво відчуваєш різницю — твій голос не звучить, адже звукова хвиля не відбивається від стін. Всі шуми навколишнього світу зникають», — зазначив журналіст. Після перебування в кімнаті впродовж кількох хвилин дописувач зауважив появу дезорієнтації, що виникає під впливом абсолютної тиші.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply