Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

На російському телеканалі новини зачитав штучний диктор

Автор:

|

Травень 15, 2019

|

Рубрика:

На російському телеканалі новини зачитав штучний диктор
Телевізійний ведучий — робот

Російський пропагандистський телеканал «Росія 24» вирішив влаштувати експеримент і замість ведучого дав зачитувати новини роботу. Впродовж шести хвилин він монотонним голосом розповідав про те, що відбувається в країні. Глядачі зазначили, що особливої різниці не відчули. «Де робот? Нічого не змінилося», «Пенсіонери 10 % не зрозуміли, що це робот!» — прокоментували вони.
Багато писали про те, що роботу можна буде брехати без докорів сумління. Тим більше, що в начитаних новинах робот вже встиг розповісти неправду про опозиціонера Іллю Яшина. «Ні, а що, логічно! Про Америку, Сирію й Україну від ранку до ночі можуть виголошувати роботи! І жодної совісті», «Робот фейкує про Яшина, я бачив все», «Саме такий вигляд має електронний зливний бачок», «Вся Росія в одному роботі. Синюшний мужик із обличчям олігофрена транслює наклеп на опозицію і розповідає казки про примарне Сколково».
Багато користувачів відзначили зовнішній вигляд робота-ведучого, який більше походить на дуже питущого чоловіка. Дехто навіть сумнівалися, що перед ними робот. «Це не робот, це лялька, у якої рухається рот і очі. Чути, що голос окремо накладено і швидше за все це просто оброблена людська мова», — зазначали вони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply