Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

На олімпіаді в Тайвані перемогла українська команда

Автор:

|

Грудень 12, 2018

|

Рубрика:

На олімпіаді в Тайвані перемогла українська команда

Українська команда здобула перше місце на всесвітній олімпіаді з робототехніки WRO-2018, що відбулася в місті Чиангмай у Таїланді. Команда Banana Milkshake перемогла в студентській категорії Advanced Robotics Challenge для найстарших учасників віком 17-25 років.
Команда, до складу якої входять Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, раніше посіла перше місце в національному відборі на фестивалі Robotica в Києві. Усі переможці — кияни, зараз вони навчаються в університеті в Тайвані, але виступали від України.
Вони показали кращий результат і час, зібравши робота, який складав тетріс, розповіла Богдана Тараненко, представниця фестивалю Robotica, офіційного представника WRO в Україні.
Ще одна команда з України, Yellow Cat, увійшла до десятки кращих у молодшій категорії для віку до 12 років — київські школярі Єгор Лінов та Тимофій Сагатий посіли сьоме місце. Загалом Україну в Таїланді представляли сім команд.
У 15-й Всесвітній олімпіаді з робототехніки цього року взяли участь 63 країни та 486 команд у різних категоріях. Щороку олімпіада проходить в іншій країні і має інше завдання, крім найскладнішої категорії Advanced, де завдання видають на кілька років. На WRO 2018 потрібно було за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів і виконати технічне завдання за допомогою сконструйованого робота та запрограмованого робота.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply