Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Mobify купила український стартап Jeapie

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Mobify купила український стартап Jeapie

Mobify

Канадська компанія Mobify придбала український сервіс мобільного маркетингу Jeapie. Сума угоди не розкривається, але відомо, що мова йде про семизначне число. Mobify займається рішеннями в галузі мобільного e-commerce для ритейлерів Північної Америки, Великої Британії, Японії й інших країн. Основний офіс Mobify розташований у Ванкувері (провінція Британська Колумбія), в її штаті — близько сотні співробітників.
«Ми вже працювали з Mobify якийсь час, і в недалекому майбутньому наш продукт буде пропонуватися як частина загальної хмарної Enterprise SaaS-платформи для e-commerce», — розповів Олександр Михайленко, засновник і CEO Jeapie.
Усі поточні клієнти та партнери стартапу залишаться на повній підтримці, але компанія зупиняє розвиток окремого push-сервісу та закриє реєстрацію нових користувачів. Великим клієнтам запропонують міґрувати на платформу Mobifу.
Jeapie — це сервіс доставки мобільних push-повідомлень. Для компаній, які поки що не мають мобільних додатків, але вже хочуть економити на SMS-розсилках, Jeapie надає конструктор додатків для прийому повідомлень. Для тих же, у кого є існуючі мобільні додатки, Jeapie пропонує програмну бібліотеку для впровадження «розумних» повідомлень із кросплатформенною доставкою, статистикою розсилок, сегментацією аудиторії та візуальним конструктором повідомлень.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply