Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Міні-принтер

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Міні-принтер

Лондонська студія Berg представила міні-принтер, який дозволяє роздрукувати коротке новинне повідомлення на вузькому аркуші паперу, схожому на касовий чек. Матеріали для газети принтер бере з Інтернету. Виготовлений у формі куба пристрій має назву Little Printer і поміщається в долоні. До Всесвітньої павутини апарат підключається за допомогою Wi-Fi, а керувати ним можна зі смартфона iPhone або Android. Друк, як і в касових апаратах і платіжних терміналах, здійснюється термоспособом.

Стрічка новин, яку друкує принтер, складається на основі повідомлень із соціальних мереж і новинних сайтів. У блозі, присвяченому Little Printer, зазначено, що контент-партнерами проекту стали Google, Foursquare, британське видання The Guardian і інші ресурси. Налаштувати зміст стрічки можна в мобільному додатку. Там же користувач може вибрати, скільки разів на день він хоче отримувати роздруковані зведення.

Своє рішення випустити принтер розробники пояснюють тим, що людям зручніше читати з аркуша паперу, ніж з екрана смартфона. Вони також стверджують, що формат касового чека дає змогу зберігати «міні-газети» в гаманці або прикріплювати їх магнітами до металевих поверхонь. Прийом попередніх заявок на Little Printer розпочнеться 2012 року. Зробити замовлення можна буде на сайті виробника. Ціна пристрою наразі не розкривається.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply