Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Microsoft представила хмарну Windows

Автор:

|

Серпень 15, 2021

|

Рубрика:

Microsoft представила хмарну Windows

Корпорація Microsoft анонсувала новий хмарний сервіс Windows 365, що дозволяє організаціям по-новому використовувати операційні системи Windows 10 і Windows 11. Windows 365 переносить операційну систему в хмару Microsoft Cloud, дозволяючи використовувати додатки, дані або настройки Windows із будь-якого пристрою. Сервіс зберігає інформацію у «хмарі», а не на кінцевому пристрої, що має на меті підвищити рівень безпеки.
Як зазначили у Microsoft, Windows 365 дозволить компаніям вирішити багато проблем, що виникли перед ними як під час пандемії, так і задовго до неї, — службовці зможуть працювати з різних місць, не турбуючись про безпеку даних організації. Своєю чергою, тимчасові співробітники не будуть зіштовхуватися з логістичними проблемами, пов’язаними з отриманням нового обладнання або захистом особистих пристроїв. Це дозволить компаніям масштабуватися ефективніше та безпечніше. У Microsoft назвали основні переваги Windows 365:
Потужність. Користувачі можуть переносити всі свої додатки, інструменти, дані та налаштування з «хмари» на будь-який пристрій. «Хмарний» комп’ютер забезпечить необхідні обчислювальні потужності та можливості зберігання даних, а також середовище Windows 10 або Windows 11 на вибір.
Простота. Користувачі можуть входити в систему та продовжувати роботу на різних пристроях. При цьому не потрібна віртуалізація, а IT-відділи отримають простіші можливості розгортання, оновлення й управління системами.
Безпека. Windows 365 створена за принципами security by design і zero trust із використанням можливостей «хмари». Інформація захищена і зберігається не на пристрої, а в «хмарі». Windows 365 стала загальнодоступною для підприємств усіх розмірів 2 серпня ц. р.
Як повідомляв «Міст», Microsoft інвестує в український ІТ-ринок 500 млн.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online