Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ

Автор:

|

Серпень 29, 2020

|

Рубрика:

Маск заявив про загрозу для людства з боку ШІ
Ілон Маск

Ілон Маск, глава Tesla і SpaceX, вважає, що ШІ — небезпечна для людства технологія, здатна дестабілізувати ситуацію в усьому світі. «Багато розумних людей, у силу своєї зарозумілості, не визнають можливості того, що ШІ зможе колись їх перевершити», — вважає винахідник.
Про небезпеку ШІ для людства, він каже вже не вперше. Із 2016-го попереджав, що людина може стати домашнім вихованцем для машин, які захоплять владу». І відтоді регулярно закликає до регулювання технології ШІ.
Свого часу, підприємець став співзасновником некомерційної організації OpenAI, із якою порвав, коли стало ясно, що її реальні принципи відрізняються від декларованих, і ніхто не знає, над чим насправді працює одна з найсильніших у світі команд у галузі ШІ.
Однак серед усіх розробників ШІ найбільше п. Маска турбує Deep Mind, підрозділ Google. «Сама природа всіх ШІ, які вони створюють, у тому, щоб перемагати людину в усіх іграх, — сказав він. — Маю на увазі, що це основний сюжет «Військових ігор».
У цьому фільмі часів холодної війни гакер-підліток під’єднується до урядового суперкомп’ютера, яким керує ШІ і який навчається на симуляторах військових дій. В ході гри ШІ переконує владу, що ядерна атака з боку СРСР неминуча.
Порівнюючи алгоритми Deep Mind із «Військовими іграми» п. Маск стверджує, що вже в найближчі п’ять років ШІ перевершить людину за інтелектом і ми, швидше за все, цього навіть не помітимо. «Це не означає, що через п’ять років все вирушить до пекла, — пояснив він. — Тільки те, що ситуація стане нестабільною та дивною».
Як повідомляв «Міст», раніше Ілон Маск приєднався до опонентів карантину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply