Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Львів — у рейтинґу інноваційних міст

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Львів — у рейтинґу інноваційних міст
То є Львів

То є Львів

У черговій редакції рейтинґу Innovation Cities Index Україна представлена одразу кількома містами. Ідеться про Львів, Київ, Донецьк, Запоріжжя, Одесу, Харків, Дніпропетровськ, а також кримські Сімферополь і Севастополь. Щоправда, усі українські міста розташувалися ближче до кінця переліку з 455 міст. Утім, найвище з усіх українських міст розмістився Львів (350-й), далі йде Київ (361-й). На першому місці рейтинґу — Сан-Франциско, до першої п’ятірки також увійшли Нью-Йорк, Лондон, Бостон і Париж.

Зауважимо, що це — уже восьма редакція щорічного рейтинґу, який укладає австралійська компанія 2thinknow. Основною його метою є допомога підприємцям, котрі зацікавлені в розвитку інновацій і хочуть вибрати для цього оптимальний реґіон. Усі міста в списку поділено на п’ять категорій: Nexus, Hub, Node, Influencer і Upstart — за рівнем підтримки інновацій. Загальна кількість балів містам виставляється за трьома критеріями: рівнем культури (як джерела ідей), рівнми інфраструктури та базових умов для інновацій.
Додамо, що в черговому рейтинґу 50 найбільш інноваційних країн світу, за версією Bloomberg, Україна опустилася на сім позицій й опинилася наприкінці списку. Якщо ще рік тому країна посідала 42-ге місце, то цьогоріч перемістилася на 49-те.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply