Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Клавіатура завтовшки з аркуш паперу

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Клавіатура завтовшки з аркуш паперу

Британська компанія CSR репрезентувала клавіатуру завтовшки як аркуш паперу. Пристрій складається з друкованої плати, чіпа Bluetooth 4.0 і найтоншого сенсорного шару (0,5 мм). Також повідомляється, що ґаджет буде зв’язуватися з іншими пристроями за протоколом Bluetooth зі зниженим енергоспоживанням, тому клавіатура не вимагає великого акумулятора.

Крім звичайного друкованого вводу клавіатура підтримує технологію жестового введення тексту (як і у віртуальних планшетних клавіатурах типу Swype), а також режим рукописного введення, перетворюючись, за бажання користувача, на аналог графічного планшета.
Представники CSR вважають, що розробка матиме попит якщо не в споживачів, то, принаймні, у виробників планшетів. Тому творці новинки до всього іншого мають намір пропонувати виробникам нових пристроїв вбудовувати тонку клавіатуру в чохли планшетів. Працівники компанії зазначили, що наразі був представлений лише робочий прототип, а про серійне виробництво ультратонкої клавіатури мова поки що не йде.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply