Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Клавіатура на сонячних батареях

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Клавіатура  на сонячних батареях

Швейцарський виробник ком­п’ютерних аксесуарів Logitech анонсував свою нову розробку: портативну клавіатуру на сонячних батареях, призначену для планшета iPad. 130-доларова Logitech Solar Keyboard Folio підходить для iPad другого й третього поколінь.

Із технічної точки зору клавіатура взаємодіє з планшетом через Bluetooth і може заряджатися та працювати як від справжнього сонячного світла, так і від штучного кімнатного освітлення, подібно до раніше випущеної клавіатури Logitech Wirelss Solar Keyboard K750 для комп’ютерів Mac. У Logitech заявляють, що клавіатура, повністю зарядивши свої штатні акумулятори від сонячного світла, здатна працювати в автомномному режимі до двох років (за умови використання по дві години на день), причому навіть у суцільній темряві.

Новинка має чимало відмінностей від низки інших клавіатур Logitech, що також працюють на сонячному світлі. Вона, зокрема, оснащена спеціальною кришкою-підставкою, за допомогою якої можна закріпити планшет, створивши щось схоже на ноутбук, до того ж iPad-клавіатура є зараз однією з найтонших на ринку. Крім усього іншого, клавіатура має два режими роботи: звичайний, що підходить для роботи з текстами, і мультимедіа-режим, коли клавіатура перетворюється на пульт управління.

 Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply