Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

iTunes Store запустили в Україні

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

iTunes Store запустили в Україні

Компанія Apple запустила iTunes Store в Україні, що стало цілковитою несподіванкою для ринку, оскільки його запуск анонсувався тільки для Росії. У крамниці можна вибирати фільми для оренди або купівлі, багато з яких доступні в HD-якості, від великих студій, зокрема 20th Century Fox, Sony Pictures Home Entertainment, Walt Disney Studios і Warner Bros. Pictures.

Нагадаємо, що iTunes Store був відкритий у Росії, Туреччині, Індії, Південній Африці та ще 52 країнах. Клієнти можуть обирати з більш ніж 20 млн пісень, доступних для придбання та завантаження в магазині iTunes. Зараз iTunes Store функціонує в 119 країнах світу. Хмарний iTunes дозволяє завантажити раніше куплену музику на всі iOS пристрої. Користувачі також мають доступ до більш ніж 700 тис. додатків.
Восени компанія Apple провела презентацію, на якій показала нову версію iTunes 11. Оновлена ?? iTunes отримала покращений інтерфейс, поглиблену інтеграцію з iCloud, новий режим міні-плеєра, де виведено більше елементів управління, які дають змогу взагалі відмовитися для простого прослуховування музики від великої версії iTunes. Попереднє оновлення iTunes компанія продемонструвала одночасно з презентацією iPhone 5.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply