Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

ІТ- компанії потрапили до сотні найкращих аутсорсерів світу

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

ІТ- компанії потрапили до сотні найкращих аутсорсерів світу

The 2015 Global Outsourcing 100

Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP) опублікувала щорічний топ-100 найкращих аутсорсингових компаній світу — The 2015 Global Outsourcing 100. Так, 2015 року до переліку потрапили дві львівські ІТ-корпорації — Eleks і SoftServe.

До списку найкращих також увійшли українські компанії Miratech і Softengi та п’ять іноземних компаній із великим офісами розробок в Україні: швейцарский Luxoft, російська Artezio, американські Intetics, TEAM International Services і Softjourn.
Поки що опубліковано тільки алфавітний перелік компаній, які потрапили до рейтинґу найкращих аутсорсерів світу. Остаточні результати зі зазначеними місцями та балами буде оприлюднено 15 квітня.
Зазначимо, що українські компанії SoftServe, Miratech і Softengi перебували у рейтинґу найкращих аутсорсерів і за результатами 2013-2014 рр. Львівська ж компанія Eleks потрапила до Топ-100 аутсорсерів світу вперше.
Також серед лідерів минулих років була компанія, що має один із найбільших офісів Україні, зокрема у Львові, — білоруська EPAM Systems. До рейтингу 2015-го білоруський аутсорсер не потрапив уперше за всю історію IAOP.
The 2015 Global Outsourcing 100 — рейтинґ Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсерів. Щороку у ньому відзначають 75 компаній — лідерів глобального ринку інформаційних технологій і 25 так званих новітніх зірок бізнесу.
Компанії потрапляють у рейтинґ на основі заявок, за якими експерти оцінюють прибутковість, зростання компанії й команди, найкращі проекти, рекомендації замовників і рівень корпоративної соціальної відповідальності. Новацією рейтинґу-2015 стала оцінка за категорією «інновації у схемі постачання послуг клієнтові». Список найкращих складають для допомоги компаніям, які мають намір скористатись послугами аутсорсингу та шукають для цього потенційних партнерів.
За кілька останніх років, вважають експерти, рейтинґ українських компаній, що увійшли до топ-100, зріс в середньому на 20 позицій, що зумовлено, на думку асоціації ефективною роботою офісів компаній у країні.

Тетяна Слюсарчук, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply