Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Індіанці мають власний мобільний зв’язок

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Індіанці мають власний мобільний зв’язок

Жителі маленького індіанського селища Талеа в мексиканському штаті Оахака організували власну мережу мобільного зв’язку Rede Celular de Talea (RCT), яка дає їм змогу спілкуватися з родичами в інших реґіонах країни та зв’язуватися один із одним за незначні гроші. На такий крок місцеві жителі пішли через незручні умови життя — великі оператори стільникового зв’язку просто відмовилися надавати свої послуги в цьому населеному пункті, вважаючи це економічно невигідним.

Тоді індіанці сконструювали власну станцію стільникового зв’язку, збираючи за користування нею лише 1,2 USD з кожного мешканця села. Хвилинний дзвінок за кордон коштує лише 0,02 USD. Основа проекту полягає у використанні частини спектру радіохвиль для здійснення локальних дзвінків, а для потреб міжміського й навіть міжнародного зв’язку індіанські майстри пристосували глобальну мережу. Значна частина молоді Талеа, де багато хто традиційно займається вирощуванням кави, у пошуках кращої долі виїхала в інші міста Мексики та навіть у США, тому такий різновид дзвінків — досить затребуваний.
Допомогу в організації індіанської телефонної мережі Талеа забезпечила фірма, яка захищає ідею забезпечення найбідніших районів країни стільниковим зв’язком за низькими цінами, тоді як техніку надала одна американська фірма. Зараз мережа селища Талеа отримала ліцензію від федеральної комісії з телекомунікацій Мексики на тестування обладнання протягом двох років.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply