Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Гакери пообіцяли «знищити» популярну гру Pokemon Gо

Автор:

|

Липень 28, 2016

|

Рубрика:

Гакери пообіцяли «знищити» популярну гру Pokemon Gо

Pokemon Gо

Гакери з групи Poodlecorp пообіцяли «знищити» популярну гру Pokemon Gо за допомогою масових DDoS-атак. «Ми «покладемо» їхні сервери, бо це зараз популярно і ніхто нас не зможе зупинити. Ми зробимо це, бо можемо, і нам подобається нести хаос», — зазначив один із учасників групи. За його словами, зловмисники обрали для атаки дату 1 серпня ц. р., тому у них «є час розслабитися і нічого не робити».
Гакер також наголосив, що атака на Pokemon Gо стане найсерйознішою в історії групи і має за мету «знищити» гру мінімум на 20 годин. Для виведення з ладу серверів компанії-розробника Niantic буде використаний ботнет із 600 тис. пристроїв.
Poodlecorp відомі своїми атаками на відомі онлайн-ігри й інтернет-зірок. Вони неодноразово зламували сервери MMORPG League of Legends і кількох блогерів-мільйонників на YouTube. Як писав «Міст», Pokemon Go — безкоштовний додаток, що базується на технології «доповненої реальності» — цифровий і реальний світи з’єднуються, оскільки картинка, що відображається на екрані смартфона, проектується на локації реального світу. Одна з головних цілей гри — спіймати покемона — змусила вийти на вулиці, парки, пляжі багатьох людей, повністю поглинутих цим процесом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply