Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Facebook відтепер шукатиме найближчу точку Wi-Fi

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Facebook відтепер шукатиме найближчу точку Wi-Fi

Компанія Facebook приступає до глобального запуску функції пошуку найближчої точки Wi-Fi у своїх додатках для iPhone і Android. «У минулому опція «Знайти Wi-Fi» вже працювала в кількох країнах і виявилася особливо корисною в тих місцях, де погано працює Інтернет через мобільний зв’язок», — нагадали в компанії.
Нова функція допоможе побачити на мапі або у списку найближчі заклади, які вказали на своїх сторінках наявність у них доступного Wi-Fi. Для того, щоб знайти точки доступу Wi-Fi, необхідно буде відкрити в додатку Facebook опцію меню «Додатково» і потім натиснути на кнопку «Знайти Wi-Fi».
Також повідомляється, що Facebook здійснив вдале випробування безпілотника на сонячній батареї Aquila, який був спеціально створений для роздачі WiFi у віддалених частинах світу. Дрон запустили у штаті Аризона. Безпілотник перебував у повітрі 106 хвилин. Це вже був другий його запуск. Під час першого запуску минулого літа, у дрона через сильний вітер зламалася система автопілоту й апарат розбився. Цього разу літак летів на висоті 3 тис. футів.
У компанії сподіваються, що запускатимуть дрони, які взаємодіятимуть між собою за допомогою лазерів і перебуватимуть у повітрі місяцями. Тест безпілотника відбувся в травні ц. р., проте результати оприлюднили лише зараз. Безпілотники Aquila планують застосовувати для роздачі Інтернету у ті райони Землі, куди важко провести під’єднання в інший спосіб.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply