Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Facebook стежитиме за емоціями своїх користувачів

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

Facebook стежитиме за емоціями своїх користувачів

Емодзі

Компанія Facebook придбала стартап FacioMetrics, створений розробниками з Університету Карнегі-Меллон, який розробив додаток Intraface. Intraface уже вміє розпізнавати сім емоцій на обличчях людей. Facebook вказує, що нові додатки зможуть «керуватися жестами, розпізнавати вирази облич користувачів і виконувати пов’язані з цим дії». Наприклад, вибрати потрібний емодзі, відстеживши міміку людини.
Передбачається, що надалі Facebook буде використовувати FacioMetrics в фільтрах для обробки відео в трансляціях. Зараз спеціальні маски, які компанія отримала завдяки покупці іншої компанії, MSQRD, реагують на міміку рота та рухи брів. За рахунок FacioMetrics корпорація зможе додати нові незвичайні ефекти. Facebook не повідомляє, яку сума заплатили за FacioMetrics.
Соціальна мережа останнім часом багато експериментує з функціоналом, пов’язаним із відео. У квітні ц. р. Facebook запустила функцію прямої відеотрансляції. Влітку компанія додала для користувачів можливість залишати в коментарях відео. Була додана і функція SlideShow, яка компонує короткі відеоролики на основі фотографій або відео користувачів, якщо їх назбирається більше п’яти на добу. Кілька місяців тому соцмережа почала відкривати доступ до сервісу відеотрансляцій Live у веб-версії сайту.
За даними дослідження платформи Kenshoo, рекламодавці почали витрачати більше коштів на відеорекламу в Facebook. Витрати на цей формат виросли на 155 % у річному порівнянні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply