Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Facebook презентував свій перший ґаджет

Автор:

|

Листопад 21, 2018

|

Рубрика:

Facebook презентував свій перший ґаджет

Соціальна мережа Facebook представила свій перший ґаджет, за допомогою якого можна влаштовувати відеодзвінки. Він представлений у двох варіантах. Перший, який отримав назву Portal, має десятидюймовий екран з роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів. Другий, Portal+, отримав 15-дюймовий екран, роздільна здатність якого 1920 x 1080 пікселів.
За допомогою розумної камери ґаджет дозволяє співрозмовникам спілкуватися без прив’язки до певного місця. Камера автоматично стежить за пересуваннями і тримає у фокусі співрозмовника. Технологія «розумного» звуку мінімізує фоновий шум та автоматично покращує якість звучання, незалежно від того, на якій відстані співрозмовник перебуває від дисплею.
Також пристрій дозволяє спілкуватися з контактами з Facebook Messenger, навіть якщо в них немає аналогічного ґаджету. У цьому випадку вони зможуть спілкуватися з телефонів або планшетів, на яких встановлено Messenger. Ґаджети підтримують і групові дзвінки чисельністю до семи осіб одночасно.
При цьому компанія окремо наголосила, що Facebook не прослуховує, не переглядає і не зберігає зміст відеодзвінків, зроблених за допомогою ґаджетів Portal. Усі відеодзвінки зашифровані. Ґаджети від Facebook продаватимуть на території США за ціною 199 USD за Portal і 349 USD — за Portal+.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply