Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Дроном у повітря українці підняли 16-кілограмову гирю

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Дроном у повітря українці підняли 16-кілограмову гирю

В Україні встановили новий національний рекорд: квадрокоптер підняв 16-кілограмовий вантаж на висоту 36 м. Українською розробкою можуть зацікавитись як аграрії, так і військові. Конструктор Віктор Прокопчук зібрав квадрокопетр власноруч. Безпілотник витримував навантаження набагато більше за цей рекорд, переконує його власник. І практична доцільність цієї моделі вже доведена: дрон використовувався для оприскування полів добривами.
Контрольне затискання гвинтів, встановлення акумуляторів, причеплена гиря. На парашутній вишці чатують експерти з національного реєстру рекордів. Вони і фіксуватимуть нове досягнення. Повільно і невпевнено квадрокоптер підіймається метрів на 20 і повертається на землю.
Розробник дрону вже невпевнений у своєму дітищі. Він обійшовся Віктору в 15 тис. USD і ризикувати чоловік не квапиться. Зрештою з другої спроби квадрокоптер набирає необхідну висоту.
Експерти з національного реєстру рекордів виміряли висоту підйому з власного дрону. Висота зафіксована, рекорд встановлено. Це — перший рекорд України в цій категорії. І перший крок для штурму світового досягнення. Місяць тому бельгійці підняли парашутиста вагою 60 км і спорядженням вагою 5 кг.

Ігор Бондаренко, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply