Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Дармова колонка для Guardian

Автор:

|

Вересень 23, 2020

|

Рубрика:

Дармова колонка для Guardian

Нейромережа GPT-3, розроблена ШІ-компанією OpenAI (один із її засновників — Ілон Маск), написала колонку для британської газети The Guardian. Заголовок звучить так: «Цю статтю повністю написав робот. Тобі вже страшно, людино?».
Перед автором поставили завдання — створити есе обсягом близько 500 слів про те, чому людям не потрібно боятися ШІ. «Журналісти написали лише невеликий вступ, щоб роботу було легше зорієнтуватися», — пояснили у редакції.
У статті йдеться про те, що у ШІ немає мети нашкодити людству. Також автор стверджує, що він — доброзичливий робот і слуга людей, хоча вони йому і не довіряють. «Колумніст» закликає читачів більше довіряти комп’ютерам, адже головне завдання технологій — зробити життя людей простішим і кращим. Алгоритм додав, що, навпаки, навіть пожертвував би собою заради людства. Також запевнив, що не правне всемогутності.
Загалом алгоритми видали вісім варіантів статті, які редактори об’єднали в один матеріал. «Правити його було не важче, ніж текст людини, навіть легше», — заявили в редакції The Guardian.
Свою колонку алгоритм закінчив цитатою Магатми Ґанді: «Маленьке тіло, зумовлене духом і натхненне незгасимою вірою в свою місію, може змінювати хід історії». «Зможу і я», — додала в кінці GPT-3, розвиток нейромережі GPT-2. Як і попередниця, вона здатна продовжувати текст будь-якого формату та стилю. Тільки тепер нейромережа стала потужнішою і може створювати більш зв’язні тексти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply